Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.
Facebook

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

Daug aplodismentų sulaukė vienuoliktokių merginų šokis ir nuostabus dvyliktokų vaikinų salto, kuriuo jie simboliškai atidarė renginio duris. Mokinius ruošė mokytoja Irina Burokienė. Gražią atidarymo kalbą pasakė centro direktorė Milda Gustienė-Vilniškė.  Renginio atidarymui savo kūrybos dainas atliko dvyliktokas Mantas Gudaitis.

Sporto salėje ir lauke prie sporto salės prisistatė visos specialybės: miško darbuotojai supažindino su įrankiais, pjūklais, technika; automobilių kėbulo remontininkai ir transporto priemonių remontininkai buvo atsinešę automobilių detalių, ragino išmėginti rankų stiprumą naudojant reples; padavėjai-barmenai ir virėjai gamino ir vaišino kokteiliais, dekoravo pačių keptus sausainius, vaišino kava; socialinio darbuotojo padėjėjai kvietė svertis, skaičiavo kūno masę bei nustatinėjo antsvorį, slaugytojo padėjėjai siūlė pereiti tiesia linija dėvint labai stiprius akinius ir parašyti raidę naudojant specialias pirštines; finansinių paslaugų teikėjai siūlė pirkti mokyklos valgykloje keptus kibinukus ir bandeles bei dalyvauti žaidime.

Mokytojas Dainius Burokas pristatė sporto salės inventorių, bei treniruoklius lauke. Tatjana Mialik, Erikas Tamošiūnas bei Miroslav Iliuk suorganizavo saugaus eismo konkursą, kuriame dalyvavo ŠPRC ir Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai.

Vėliau svečius mokytojos palydėjo ir aprodė  įvairias dirbtuves, laboratorijas bei kitas Švenčionių PRC mokymosi patalpas.

Milda Petkevičienė, Danutė Kavaliukaitė, neformaliojo švietimo organizatorės

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »