Cirkliškio vaikų dienos centro veikla
Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas - teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Šiuo metu Centrą lanko 28 vaikai.
Facebook

Cirkliškio vaikų dienos centro veikla

Tris kartus per savaitę vaikai  daro įvairius rankdarbius, patys ruošia pietus, serviruoja stalą, eina į žygius ir vykdo kitokias veiklas. Spalio mėnesį buvo organizuota išvyka į Vichy parką, vyko psichologo užsiėmimai, susitikimas ir krepšinio varžybos su  bendruomenės policininkais. Praėjusią savaitę mokiniai lankėsi MO muziejuje, kur aplankė didžiąją parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“. Taip pat svečiavosi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro zoologijos muziejuje.

Džiaugiamės vis populiarėjančia savanoryste, kai vyresni vaikai ir mokytojai savanoriškais pagrindais prisideda prie projekto veiklų – padeda maisto ruošoje,  organizuoja išvykas. Šį rudenį sulaukėme naujų savanorių – Lauros Venskuvienės ir Živilės Savickaitės, kurios yra grožio paslaugų profesionalės ir atvyksta į dienos centrą suteikti vaikams kirpimo, manikiūro paslaugų. Jos ne tik suteikia paslaugas, bet ir konsultuoja, moko asmens higienos centro lankytojus. Esame labai joms dėkingi.

Būvimas kartu ir visos vykdomos veiklos padeda vaikams jaustis svarbiais, reikalingais ir saugiais. Siekdami šių tikslų dalyvaujame Dienos centrų finansavimo konkurse, kur tikimės paramos veiklų vykdymui 2020-2021m. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, VšĮ Humana People to People Baltic.

Projekto vadovė  Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »