Dvyliktokų šimtadienis arba „mafija Cirkliškyje“
2022 m. vasario 25 d., 11 valandą,  aktų salėje  susirinko Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojų bendruomenė, vienuoliktų ir dvyliktų klasių mokiniai, visa tai galima būtų pavadinti vietine „mafija“, nes tokia buvo pasirinkta šimtadienio tema. Šventę, dėl susiklosčiusių aplinkybių Ukrainoje, pradėjo istorijos mokytoja Veronika Švogžlienė palaikymo žodžiais ukrainiečiams ir tylos minute, pagerbiant žuvusius.
Facebook

Dvyliktokų šimtadienis arba „mafija Cirkliškyje“

Vėliau šventę vedė vienuoliktokai Vanesa Pliavgo, Valerija Ivanovaitė ir Laurynas Petročenko. Sveikindami bebaigiančius vidurinį išsilavinimą kolegas, jie skaitė gražius žodžius, linksmino juos šokiais, įteikė dvyliktokams šimtadienio kalendorių. Reiktų paminėti, jog abiturientai buvo suskirstyti į mafijos grupuotes „Virtuvinius“, „Garažinius“ ir „Cementinius“.

Žodį iš grupuočių narių tarė Simona Rinkevičiūtė ir Paulius Martinkėnas. O dainas atliko „Virtuvinių“ grupuotės narė Beata Charlampovič ir „Cementinių“ grupuotės atstovas Mantas Gudaitis. ŠPRC direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka įteikė nominacijas visiems abiturientams bei „mafijos vadeivai“ auklėtojai Danutei Ankėnienei. „Mafijos vadė“ tarė žodį apie visus metus juos siejusius ryšius ir palinkėjo gražaus kelio ateityje.  

Gražią sveikinimo kalbą pasakė ir profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė. Mokytojos Irenos Pošiūnės buvo suorganizuotas Kahoot, kurį labai nuotaikingai laimėjo „Virtuvinių“ gauja. O visi šventės dalyviai džiaugėsi, nes buvo apdalinti saldžiomis dovanomis. Visi išsiskirstė pakilios nuotaikos, o daug gražių šventės akimirkų nugulė ne tik į nuotraukas, bet ir bendruomenės žmonių širdyse.

Tariame ačiū visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »