Edukacinė pamoka Valstybinėje darbo inspekcijoje
Švenčionių profesinio rengimo centro mokytojos Danutė Ankėnienė, Tatjana  Mialik ir Danutė Kavaliukaitė šių metų lapkričio 16 d. organizavo išvyką į Valstybinę darbo inspekciją TPR22, PBG22, FP21, AKG21 ir MG21 grupių mokiniams.
Facebook

Edukacinė pamoka Valstybinėje darbo inspekcijoje

10.00 val. buvo suplanuota  edukacinė  pamoka kitoje aplinkoje. Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus  skyriaus  vyriausiasis darbo inspektorius Ramūnas Rakauskas kartu su ,,IKEA“ darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos vadovu Artūru Geciu vedė pamoką ,, Darbuotojų sauga ir sveikata įmonėse“.

Mokiniai sužinojo apie darbo sutarčių sudarymo būtinąsias sąlygas, darbo ir poilsio laiką, apie asmeninių apsaugos priemonių naudojimą. Artūras Gecys parodė asmeninių apsaugos priemonių  pavyzdžius, pakomentavo paskutinius įvykusius nelaimingus atsitikimus ir jų priežastis.  Taip pat informavo apie mobiliąją programėlę ,,Žinok teises“ (GOOGLE Play, Apple Store), kurioje yra pateikta naudinga ir prasminga informacija darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

 

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »