I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse
Dėkojame mūsų mokinėms Olgai Bukinai ir Marytei Degienei, taip pat socialinio darbuotojo padėjėjo programos profesijos mokytojoms Rimai Rakitienei ir Loretai Kazakevičienei.
Facebook

I vieta Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse

Švenčionių profesinio rengimo centro mokinės Olga Bukina ir Marytė Degienė dalyvavo Respublikiniame socialinio darbuotojo padėjėjo profesinio meistriškumo konkurse „Tvarumas socialinio darbuotojo padėjėjo profesijoje: bendravimas, dalyvavimas, socialinė atsakomybė“ ir užėmė I vietą. Konkursas vyko balandžio 7d. Vilniaus paslaugų verslo profesinio rengimo centre. Mokyklos mokinės, kaip ir kitų dešimties mokyklų atstovai, pristatė mokyklą ir savo pasirinktą specialybę, sprendė žinių testą ir atliko praktinę užduotį. Dalyvavimas konkurse sudarė galimybes ne tik plėsti profesines žinias ir gebėjimus, bet taip pat dalyviai iš skirtingų mokyklų susipažino, pasidalino patirtimi, užmezgė naujas pažintis.

Profesijos mokytoja Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »