Išvyka į Anykščius
Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes...
Facebook

Išvyka į Anykščius

Išvyka į Anykščius

Nuostabiąją gegužės 24 dieną gimnazijos 1-os klasės mokiniai vyko į pažintinę kelionę. Jau iš anksto buvo nuspręsta aplankyti Anykščių rajone lankytinas vietas: Puntuko akmenį, Anykščių lajų taką, Labirintų parką ir Apverstą namą.  Mokinius lydėjo grupės auklėtoja D. Ankėnienė ir mokytoja V. Markevič. Išvykos metu mes galėjome išbandyti orientavimosi įgūdžius, praplėtėme savo akiratį, praturtėjome žiniomis. Iš pradžių aplankėme nuostabųjį Labirintų parką, kuriame be galo daug grožybių: trys dideli labirintai, mini zoologijos sodas bei daug įvairiausių pramogų. Apverstame name patyrėme daug teigiamų emocijų, fotografavomės. Lajų take dalis mokinių įveikė aukščio baimę ir pasiryžo lipti į patį aukščiausią tako tašką – apžvalgos bokštą, iš kurio atsiveria nuostabus gamtos grožis. Puntuko akmuo sugrąžino puikius prisiminimus iš vaikystės, nes dauguma iš mūsų su Puntuku susipažinome dar pradinėse klasėse. Nuoširdžiai dėkojame už suteiktą galimybę keliauti, pramogauti, labiau pažinti mūsų tėvynę – Lietuvą.

Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius Išvyka į Anykščius

Simona Rinkevičiūtė, 1G18 grupės mokinė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »