Išvyka prie jūros
Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas - teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Centrą lanko 28 vaikai.
Facebook

Išvyka prie jūros

Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas – teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Centrą lanko 28 vaikai.

Išvyka prie jūros

Viena iš projekto veiklų – edukacinės išvykos. Šių metų birželio 6-7 d. mes, mokiniai, keliavome į Lietuvos pajūrį – Palangą. Mus lydėjo profesijos mokytoja Loreta Kazakevičienė, socialinė pedagogė Jolita Masevičienė, mokytoja Valentina Markevič, profesinio rengimo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė. Išvykome iš Švenčionių anksti ryte. Buvo nuostabus oras, puiki nuotaika. Sutarėme pirmiausiai pabūti Palangos paplūdimyje, po to vykti į centrą, delfinariumą, jūrų muziejų. Visi džiaugėmės jūra, kopomis, saule. Atsigaivinę nutarėme peržvelgti  Palangos centrą. Ėjome Palangos tiltu, fotografavomės, bet staiga mus užklupo lietus. Nenuliūdome, o apsidžiaugėme, nes jis suteikė naujų emocijų. Kitą dieną, išsimiegoję, vykome į Klaipėdą. Aplankėme Klaipėdos senamiestį, grožėjomės šio miesto vaizdais. Persikėlę keltu į delfinariumą, stebėjome įspūdingą delfinų pasirodymą, visi buvome sužavėti, nustebę. Jūrų muziejuje  pamatėme daug įvairių gyvūnų, ekspozicijų. Po šių pramogų jau teko palikti pajūrį, keliavome namo.

Išvyka prie jūros

Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę pamatyti nuostabius jūros ir pajūrio vaizdus. Taip pat norime padėkoti Švenčionių rajono savivaldybės administracijai ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai už skirtą finansavimą Cirkliškio vaikų dienos centro veiklai ir išvykai. Jūsų dėka patyrėme daug laimės, teigiamų emocijų, linksmai praleidome laiką.

Simona Rinkevičiūtė, 1G18 grupės mokinė, Cirkliškio dienos centro lankytoja

Išvyka prie jūros

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »