Išvyka prie jūros
Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas - teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Centrą lanko 28 vaikai.
Facebook

Išvyka prie jūros

Mokinių bendrija „Viltis“, veikianti Švenčionių profesinio rengimo centre, nuo 2015 m. vykdo projektą „Cirkliškio vaikų dienos centras“, kurio tikslas – teikti dienos  socialines ir gyvenimo įgūdžių ugdymo, sociokultūrines paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, ginti vaiko teises, padėti vaikui adaptuotis šeimoje ir visuomenėje. Centrą lanko 28 vaikai.

Išvyka prie jūros

Viena iš projekto veiklų – edukacinės išvykos. Šių metų birželio 6-7 d. mes, mokiniai, keliavome į Lietuvos pajūrį – Palangą. Mus lydėjo profesijos mokytoja Loreta Kazakevičienė, socialinė pedagogė Jolita Masevičienė, mokytoja Valentina Markevič, profesinio rengimo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė. Išvykome iš Švenčionių anksti ryte. Buvo nuostabus oras, puiki nuotaika. Sutarėme pirmiausiai pabūti Palangos paplūdimyje, po to vykti į centrą, delfinariumą, jūrų muziejų. Visi džiaugėmės jūra, kopomis, saule. Atsigaivinę nutarėme peržvelgti  Palangos centrą. Ėjome Palangos tiltu, fotografavomės, bet staiga mus užklupo lietus. Nenuliūdome, o apsidžiaugėme, nes jis suteikė naujų emocijų. Kitą dieną, išsimiegoję, vykome į Klaipėdą. Aplankėme Klaipėdos senamiestį, grožėjomės šio miesto vaizdais. Persikėlę keltu į delfinariumą, stebėjome įspūdingą delfinų pasirodymą, visi buvome sužavėti, nustebę. Jūrų muziejuje  pamatėme daug įvairių gyvūnų, ekspozicijų. Po šių pramogų jau teko palikti pajūrį, keliavome namo.

Išvyka prie jūros

Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę pamatyti nuostabius jūros ir pajūrio vaizdus. Taip pat norime padėkoti Švenčionių rajono savivaldybės administracijai ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai už skirtą finansavimą Cirkliškio vaikų dienos centro veiklai ir išvykai. Jūsų dėka patyrėme daug laimės, teigiamų emocijų, linksmai praleidome laiką.

Simona Rinkevičiūtė, 1G18 grupės mokinė, Cirkliškio dienos centro lankytoja

Išvyka prie jūros

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »