Pamoka – susitikimas
Gruodžio 8 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro AKG21, MG21 ir PBG21 grupių dvyliktokai  dalyvavo pamokoje – susitikime, kurį vedė Užimtumo tarnybos prie LR SADM  Švenčionių skyriaus karjeros konsultantė Teresė Rimašienė.
Facebook

Pamoka – susitikimas

Pamokoje ,, Kaip ieškoti ir rasti darbą?“ mokiniai sužinojo apie asmeninio nusiteikimo svarbą ieškant darbo, aiškino,  ką daryti, kad galimybės rasti darbą didėtų? Kodėl svarbu surasti darbą, kurį malonu dirbti?

Susitikimo metu konsultantė Teresė papasakojo  apie savo karjeros nueitą kelią ir davė daug vertingų patarimų mokiniams, apie tai, kaip pasiruošti pokalbiui norint gauti pageidaujamą darbą. Akcentavo, kad daugelis žmonių nemoka tinkamai pristatyti savo pasiekimų, todėl jie gali likti neįvertinti. Susitikimo metu mokiniai atliko užduotį, kurią pasiūlė konsultantė.

Danutė Ankėnienė, karjeros specialistė

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »