Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre
Gegužės 28 d. paskutinis skambutis nuskambėjo  ŠPRC IV gimnazijos klasės 30-čiai mokinių. Tai 10 –oji gimnazijos skyriaus laida. Šiais metais 23 mokiniai baigia IV gimnazijos klasę kartu su profesiniu mokymu ir 7 mokiniai iš suaugusiųjų skyriaus. Simboliška, bet tai pirmoji ŠPRC suaugusiųjų skyriaus mokinių laida.
Facebook

Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre

Mokyklos dvyliktokai būriavosi lauke pasipuošę paskutinio skambučio simbolika. Skambant muzikai jie su baltais balionais rankose praėjo mėgstamas mokyklos vietas ir mokytojų buvo šiltai sutikti prie sporto salės.

Renginį vedė PBG19 grupės mokinė Gintarė Rakštelytė. Gimnazijos skyriaus vedėja kalbėjo apie žodžio reikšmę gyvenime, linkėjo visiems vartoti tik pačius gražiausius žodžius. Absolventus sveikino grupės auklėtoja Tatjana Mialik, ŠPRC direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka. Mokytojai sveikino garso žinute, o mokiniai puikiai atspėjo, kuris mokytojas juos sveikina. Savo linkėjimus abiturientams visi norintys galėjo įrašyti didžiuliame plakate. Buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais mokiniai, kurie 12 klsių baigė gerais pažymais ir puikiai išlaikė technologijų egzaminą.

Tradiciškai baltų balionų būrys pakilo į dangų, visi padarė bendrą nuotrauką. Grupių mokiniai fotografavosi ir rinkosi auklėtojos kabinete paskutinei pamokai.

Linkime sėkmės brandos egzaminuose ir gražaus skrydžio gyvenimo kelyje.

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »