Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre
Gegužės 28 d. paskutinis skambutis nuskambėjo  ŠPRC IV gimnazijos klasės 30-čiai mokinių. Tai 10 –oji gimnazijos skyriaus laida. Šiais metais 23 mokiniai baigia IV gimnazijos klasę kartu su profesiniu mokymu ir 7 mokiniai iš suaugusiųjų skyriaus. Simboliška, bet tai pirmoji ŠPRC suaugusiųjų skyriaus mokinių laida.
Facebook

Paskutinio skambučio šventė Švenčionių profesinio rengimo centre

Mokyklos dvyliktokai būriavosi lauke pasipuošę paskutinio skambučio simbolika. Skambant muzikai jie su baltais balionais rankose praėjo mėgstamas mokyklos vietas ir mokytojų buvo šiltai sutikti prie sporto salės.

Renginį vedė PBG19 grupės mokinė Gintarė Rakštelytė. Gimnazijos skyriaus vedėja kalbėjo apie žodžio reikšmę gyvenime, linkėjo visiems vartoti tik pačius gražiausius žodžius. Absolventus sveikino grupės auklėtoja Tatjana Mialik, ŠPRC direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, direktoriaus pavaduotojas ugdymui Romualdas Astrauka. Mokytojai sveikino garso žinute, o mokiniai puikiai atspėjo, kuris mokytojas juos sveikina. Savo linkėjimus abiturientams visi norintys galėjo įrašyti didžiuliame plakate. Buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais mokiniai, kurie 12 klsių baigė gerais pažymais ir puikiai išlaikė technologijų egzaminą.

Tradiciškai baltų balionų būrys pakilo į dangų, visi padarė bendrą nuotrauką. Grupių mokiniai fotografavosi ir rinkosi auklėtojos kabinete paskutinei pamokai.

Linkime sėkmės brandos egzaminuose ir gražaus skrydžio gyvenimo kelyje.

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »