Švęskime laisvę!
Sausio 13-oji. Šiek tiek žvarboka ir vėjuota. Šiandien. 2023 m. Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.
Facebook

Švęskime laisvę!

Liudijame 1991 m. sausio 13-osios prasmę. Tai geras laikas permąstyti savo santykį su tiesa ir laisve.

1991 m. sausio 13-osios aukuras sudėtas iš 14 žmonių, mylinčių Lietuvą, gyvybių. Aukuras suspindo Laisvės karūnos spinduliais. Tai neįkainojamas žygdarbis ir pavyzdys visiems Lietuvos žmonėms ir pasauliui. Esame ir būsime jiems dėkingi, nes esame savo šalies šeimininkais. Visi darbai yra prasmingi, kurie atliekami Lietuvos labui.

Laisvės dvasią siunčiame ir kariaujančiai Ukrainai, kuri dar šiandien mūšių laukuose kariauja už savo laisvę ir nepriklausomybę.

Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė Laisvės gynėjų dieną  pasitiko su žvakelių liepsnelėmis mokyklos languose,  žuvusiųjų pagerbimu, sportinėmis varžybomis, skania arbata, šiltomis bandelėmis. Pasveikinome vieni kitus, Neužmirštuolėmis pasidalinome.

Kiekvienas buvome bendrystėje: kas himną giedojo, kas žvakelę uždegė, kažkas bandeles kepė…  Mokiniai ir mokytojai savo  jėgas išbandė įvairiose rungtyse: smiginio turnyre, baudų metime, tritaškių metime, rankų lenkimo, „gladiatorių“ ir „greičiausio barmeno“ rungtyse.  Smagu, kai galime būti visi lygūs ir visi kartu.

Istorijos mokytoja metodininkė Veronika Švogžlienė,

Neformaliojo ugdymo organizatorė Danutė Kavaliukaitė

Jūs taip pat gali sudominti
Pamoka – susitikimas
Naujienos

Pamoka – susitikimas

Gruodžio 8 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro AKG21, MG21 ir PBG21 grupių dvyliktokai  dalyvavo pamokoje – susitikime, kurį vedė Užimtumo tarnybos prie LR SADM  Švenčionių skyriaus karjeros konsultantė Teresė Rimašienė.

Skaityti daugiau »
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »