Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena
Vasario 12 d. Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi prie išmaniųjų įrenginių paminėti Vasario 16-osios. Minėjimą pradėjome Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinės Dagnės Maslianikaitės atliekama daina „Baltas paukštis“.
Facebook

Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Renginio metu, peržiūrint filmukų ištraukas, buvo trumpai apžvelgta 1918-ųjų metų vasario 16-osios dienos istorija. Veronika Švogžlienė, istorijos mokytoja metodininkė, perskaitė trumą pranešimą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.  

Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė išvardino ir padėkojo visiems labai gerai bei gerai besimokantiems gimnazijos skyriaus mokiniams. Profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė ne tik padėkojo labai gerai bei gerai besimokantiems mokiniams, bet ir pasidžiaugė, kad Švenčionių rajono gyventojai taip pat aktyviai dalyvavo 1918-ųjų vasario 16-osios dienos įvykiuose.

Pasiklausėme dainų, skirtų Lietuvai, ištraukų. Norintieji dainavo kartu.

Danutė Kavaliukaitė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »