Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena
Vasario 12 d. Švenčionių profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi prie išmaniųjų įrenginių paminėti Vasario 16-osios. Minėjimą pradėjome Zigmo Žemaičio gimnazijos mokinės Dagnės Maslianikaitės atliekama daina „Baltas paukštis“.
Facebook

Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Renginio metu, peržiūrint filmukų ištraukas, buvo trumpai apžvelgta 1918-ųjų metų vasario 16-osios dienos istorija. Veronika Švogžlienė, istorijos mokytoja metodininkė, perskaitė trumą pranešimą, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.  

Gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė išvardino ir padėkojo visiems labai gerai bei gerai besimokantiems gimnazijos skyriaus mokiniams. Profesinio mokymo skyriaus vedėja Ilona Dicevičienė ne tik padėkojo labai gerai bei gerai besimokantiems mokiniams, bet ir pasidžiaugė, kad Švenčionių rajono gyventojai taip pat aktyviai dalyvavo 1918-ųjų vasario 16-osios dienos įvykiuose.

Pasiklausėme dainų, skirtų Lietuvai, ištraukų. Norintieji dainavo kartu.

Danutė Kavaliukaitė, neformaliojo švietimo organizatorė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »