,,Žiemos puokštė“
Artėjant  Šv. Kalėdoms, gruodžio 10 d. mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Žiemos puokštė“.
Facebook

,,Žiemos puokštė“

Renginio metu sulaukėme svečių iš rajono mokyklų:  mokinių  bei mokytojų  iš Švenčionių ir Švenčionėlių progimnazijų. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos devintokų ir dešimtokų komandos, taip pat DTP19 grupės mokiniai su profesijos mokytoja Valerija Radziuliene. Floristikos būrelio vadovė Lida Gaižutienė  paaiškino darbų eigą bei pakvietė visas komandas į darbo vietas. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę patys sukurti kalėdines puokštes iš eglučių šakelių, puošdami jas įvairiais kalėdiniais aksesuarais.

Kalėdų senelis keliaudamas pro Švenčionis, užsuko pasižiūrėti kaip sekasi jauniesiems kūrėjams ir padėjo komisijai įvertinti kūrybinius darbelius.Visos kalėdinės kompozicijos  buvo labai išradingos ir gražios. Vertinimo komisija išrinko gražiausius kalėdinius vainikėlius  ir eglutes. Jų kūrėjai buvo apdovanoti  dovanėlėmis.  Pagamintus vainikėlius ir eglutes mokiniai išsinešė į savo namus. Kol vieni mokiniai buvo užsiėmę kūrybiniais darbais, kitus renginio dalyvius  netikėtai sumanė pakalbinti A19 grupės mokinys Erikas Amūras Gudelevičius. Po renginio visi mokiniai buvo pakviesti pasivaišinti arbata, sumuštiniais ir sausainiais. Vaišių stalas buvo padengtas padavėjų-barmenų specialybės, PBG18 gr. mokinių, kurioms  vadovavo mokytojos Ana Marmienė ir Danutė Aučynienė.

Natalija Iliuk, MG18 grupės mokinė

Pasivaišinus skanėstais, karjeros koordinatorė Danutė Ankėnienė mūsų svečius  supažindino su mokyklos mokymo baze, joje vykdomomis profesinio mokymo programomis.

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »