Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis...
Vasario 26-osios rytas prasidėjo nuo staigmenos: dvyliktokai mokyklos administraciją ir mokytojus nudžiugino saldžiomis dovanėlėmis – kvapniais ir skaniais pyragaičiais (buvo išvežiota mokytojams į namus).  
Facebook

Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis…

13.00 val. renginio vedėja Simona Rinkevičiūtė pakvietė dvyliktokus, jų tėvelius, mokytojus ir vienuoliktokus į Šimtadienio šventę, į Holivudą prie išmaniųjų įrenginių. Vienuoliktokai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, papuošė dvyliktokų auklėtojos kabinetą, buvo demonstruojamos nuotraukos. Holivudo šventės dalyvius pasveikino vienuoliktokas, reperis „Nes?“ (Mantas Gudaitis).

Šventės metu buvo skelbiamos „ŠIMTADIENIO OSKARŲ“ nominacijos, skambėjo vienuoliktokų (VG20, AKG20, AG20 grupių) sveikinimo įrašai dvyliktokams. Matėme nuotaikingą dvyliktokų ir jų auklėtojos šokį (filmukas, sukurtas mokytojos Valentinos Markevič) pagal „The Roop“ grupės kūrinį „On Fire“. Dvyliktokus sveikino centro direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė, direktoriaus pavaduotojas Romualdas Astrauka.

Simona Rinkevičiūtė šventės dalyvius informavo, kad virtualų Šimtadienio kalendorių visi matysime kiekvieną dieną Švenčionių PRC svetainėje.

Suteikus žodį dvyliktokams, matėme ir girdėjome: muzikinio kūrinio pianinu įrašą (skambino Samanta), gražius mokinių linkėjimus, dvyliktokių Gabrielės ir Gintarės atliekamą dainą, nuoširdžius auklėtojos Tatjanos Mialik žodžius, viešnios Karolinos Lyndo muzikinį sveikinimą.

Danutė Kavaliukaitė,

neformaliojo švietimo organizatorė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »