Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis...
Vasario 26-osios rytas prasidėjo nuo staigmenos: dvyliktokai mokyklos administraciją ir mokytojus nudžiugino saldžiomis dovanėlėmis – kvapniais ir skaniais pyragaičiais (buvo išvežiota mokytojams į namus).  
Facebook

Kitoks 2021-ųjų Šimtadienis…

13.00 val. renginio vedėja Simona Rinkevičiūtė pakvietė dvyliktokus, jų tėvelius, mokytojus ir vienuoliktokus į Šimtadienio šventę, į Holivudą prie išmaniųjų įrenginių. Vienuoliktokai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, papuošė dvyliktokų auklėtojos kabinetą, buvo demonstruojamos nuotraukos. Holivudo šventės dalyvius pasveikino vienuoliktokas, reperis „Nes?“ (Mantas Gudaitis).

Šventės metu buvo skelbiamos „ŠIMTADIENIO OSKARŲ“ nominacijos, skambėjo vienuoliktokų (VG20, AKG20, AG20 grupių) sveikinimo įrašai dvyliktokams. Matėme nuotaikingą dvyliktokų ir jų auklėtojos šokį (filmukas, sukurtas mokytojos Valentinos Markevič) pagal „The Roop“ grupės kūrinį „On Fire“. Dvyliktokus sveikino centro direktorė Milda Gustienė-Vilniškė, gimnazijos skyriaus vedėja Vilhelmina Dragūnienė, direktoriaus pavaduotojas Romualdas Astrauka.

Simona Rinkevičiūtė šventės dalyvius informavo, kad virtualų Šimtadienio kalendorių visi matysime kiekvieną dieną Švenčionių PRC svetainėje.

Suteikus žodį dvyliktokams, matėme ir girdėjome: muzikinio kūrinio pianinu įrašą (skambino Samanta), gražius mokinių linkėjimus, dvyliktokių Gabrielės ir Gintarės atliekamą dainą, nuoširdžius auklėtojos Tatjanos Mialik žodžius, viešnios Karolinos Lyndo muzikinį sveikinimą.

Danutė Kavaliukaitė,

neformaliojo švietimo organizatorė

 

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »