Mokiniai mokosi TR1 modulio
Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d Švenčionių profesinio rengimo centre rajono gimnazijų mokiniai gali mokytis TR1 traktoriaus vairavimo modulio. Tai vienas iš miško darbuotojo modulinės profesinio mokymo programos modulių.
Facebook

Mokiniai mokosi TR1 modulio

Šia galimybe pasinaudojo 8 Zigmo žemaičio 3-4 gimnazijos klasių mokiniai. Jie pasirinko šį modulį ir įstojo mokytis per LAMA BPO sistemą.

Mokymas truks 1 metus. Mokykla suderino individualius ugdymo planus ir mokiniai 3 savaitines pamokas gali mokytis Švenčionių profesinio rengimo centre pasirinkto modulio programos. Mokiniai turi galimybę sužinoti TR1 traktorių konstrukcijos, veikimo, reguliavimo, diagnostikos ypatumus, gedimų šalinimo ir priežiūros  reikalavimus; valdyti, programuoti ir kontroliuoti traktorių ir jų agregatų darbą; gebėti sudaryti, paruošti, dirbti ir eksploatuoti  bei laikyti traktorius, žemės ūkio mašinas, traktorinius agregatus.

Baigus modulį įgyjama kompetencija  ir išduodamas pažymėjimas, taip pat išduodamas traktorininko pažymėjimas, suteikiantis teisę dirbti iki 60 kW galingumo traktoriais. Mokiniams labiausiai patinka praktinis mokymas.

Ir dar viena gera naujiena  – mokiniai, kurie mokosi šio modulio,  gauna stipendiją.

Apie mus rašo, skaitykite čia

Grupės auklėtoja, profesijos mokytoja metodininkė Tatjana Mialik

Mokiniai mokosi TR1 modulio

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »