Mokiniai mokosi TR1 modulio
Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d Švenčionių profesinio rengimo centre rajono gimnazijų mokiniai gali mokytis TR1 traktoriaus vairavimo modulio. Tai vienas iš miško darbuotojo modulinės profesinio mokymo programos modulių.
Facebook

Mokiniai mokosi TR1 modulio

Šia galimybe pasinaudojo 8 Zigmo žemaičio 3-4 gimnazijos klasių mokiniai. Jie pasirinko šį modulį ir įstojo mokytis per LAMA BPO sistemą.

Mokymas truks 1 metus. Mokykla suderino individualius ugdymo planus ir mokiniai 3 savaitines pamokas gali mokytis Švenčionių profesinio rengimo centre pasirinkto modulio programos. Mokiniai turi galimybę sužinoti TR1 traktorių konstrukcijos, veikimo, reguliavimo, diagnostikos ypatumus, gedimų šalinimo ir priežiūros  reikalavimus; valdyti, programuoti ir kontroliuoti traktorių ir jų agregatų darbą; gebėti sudaryti, paruošti, dirbti ir eksploatuoti  bei laikyti traktorius, žemės ūkio mašinas, traktorinius agregatus.

Baigus modulį įgyjama kompetencija  ir išduodamas pažymėjimas, taip pat išduodamas traktorininko pažymėjimas, suteikiantis teisę dirbti iki 60 kW galingumo traktoriais. Mokiniams labiausiai patinka praktinis mokymas.

Ir dar viena gera naujiena  – mokiniai, kurie mokosi šio modulio,  gauna stipendiją.

Apie mus rašo, skaitykite čia

Grupės auklėtoja, profesijos mokytoja metodininkė Tatjana Mialik

Mokiniai mokosi TR1 modulio

Jūs taip pat gali sudominti
Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė
Naujienos

Švenčionių profesinio rengimo centro ERASMUS+ projekto Italijos Respublikoje mokinių ir mokytojų stažuotė

Newservice societa coperativa sociale yra Švenčionių profesinio rengimo centro partnerė įgyvendinant ERASMUS+ projektą. Projekto tikslas – stiprinti mokinių, mokytojų, darbuotojų profesinius ir bendruosius gebėjimus (ypač kalbų mokymąsi) ir centro gebėjimą vykdyti kokybiškus mobilumo projektus bei megzti kokybišką partnerystę. Šis partneris Italijoje yra naujas. Mūsų grupė: mokinės virėja Lolita Nasevičiūtė, padavėja-barmenė Renata Nasevičienė, dvi socialinio darbuotojo padėjėjos Olga Bukina, Larisa Čalkinienė ir lydintis mokytojas Romualdas Astrauka, dvi profesijos mokytojos Danutė Kavaliukaitė, Loreta Kazakevičienė bei centro direktorė Milda Gustienė – Vilniškė, vykome pirmą kartą. Mokinių stažuotės laikotarpis 04-28 – 05-27, mokytojų – 04-28 – 05-05 d.

Skaityti daugiau »
Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre
Naujienos

Atvirų durų diena Švenčionių profesinio rengimo centre

2022 m. gegužės 11 dieną, Švenčionių profesinio rengimo centre vyko atvirų durų dienos renginys. Į šį renginį buvo atvykę mokiniai su mokytojomis iš Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo, Ignalinos Česlovo Kudabos ir Pabradės „Žeimenos“ gimnazijų. Taip pat dalyvavo ir Švenčionių PRC devintokai bei dešimtokai.

Skaityti daugiau »