Praktikos pamoka socialinių darbuotojų padėjėjams
2015 m. vasario 9 d. Švenčionių profesinio rengimo centro socialiniai darbuotojai padėjėjai turėjo praktinę pamoką kitoje aplinkoje – lankėsi Mielagėnų palaimintojo J. Matulaičio globos namuose. Pamoką vedė globos namų socialinė darbuotoja Vilma Milkaševičienė.    Ji informavo
Facebook

Praktikos pamoka socialinių darbuotojų padėjėjams

2015 m. vasario 9 d. Švenčionių profesinio rengimo centro socialiniai darbuotojai padėjėjai turėjo praktinę pamoką kitoje aplinkoje – lankėsi Mielagėnų palaimintojo J. Matulaičio globos namuose. Pamoką vedė globos namų socialinė darbuotoja Vilma Milkaševičienė.

Ji informavo, kad savo veiklą globos namai pradėjo 1997 metų gruodžio mėn., supažindino su įstaigos veiklos pobūdžiu, globotiniais, kurių šiuo metu čia gyvena 68. Globos namai teikia nuolatinę stacionarią globos paslaugą senyvo amžiaus ir neįgaliems asmenims. Globotiniams suteikiamos gyvenimo sąlygos, maitinimas, sveikatos priežiūra, laisvalaikio užimtumas. Susipažinome su socialinių darbuotojų, jų padėjėjų, slaugytojų pareigomis ir atsakomybėmis.

Praktikos pamoka socialinių darbuotojų padėjėjams

Šiuo metu globos namuose vykdoma pastatų rekonstrukcija, todėl ir gyvenimo, ir darbo sąlygos yra sudėtingesnės. Nuo rugsėjo mėnesio planuojama, kad veikla vyks atnaujintuose, šiltuose ir jaukiuose Mielagėnų palaimintojo J. Matulaičio globos namuose.

Socialinė pedagogė Jolita Masevičienė

Jūs taip pat gali sudominti
Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi
Naujienos

Susitikimas su buvusiu mokyklos absolventu Aleksandru Pupkevičiumi

Lapkričio 10 dieną tikslinė Švenčionių profesinio rengimo centro mokinių grupė vyko į Adutiškio miestelį Švenčionių rajono savivaldybėje, 28 km į rytus nuo Švenčionių, prie kelio Švenčionys – Pastovys, prie pat Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija. Šiame miestelyje gyvena ir darbuojasi stambų bitininkystės ūkį sukūręs buvęs mokyklos absolventas Aleksandras Pupkevičius su savo šeima.

Skaityti daugiau »